Dünya Standartlarının Üstünde Kalite ve Estetik

Yıllardır mobilya ve iç dekorasyon konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile tasarımdan üretime sektörün ihtiyacından fazlasını karşılıyoruz

Mobilya İhracatında Dev Marka

Sektörde her geçen gün yükselen bir başarıyla var olacağımıza ve tüketiciye daima en iyiyi sunacağımıza inanıyoruz.

Otuz seneyi aşkın bir süredir mobilya sektörüne malzeme tedarik ettikten sonra 2008 senesinde yeni bir heyecanla mobilya üretimine girdik.
Balıkesir’de, Türkiye’nin en büyük panel üreticisinin hemen yanında 20.000 m2 alana yerleşen 10.000 metrekarelik tesisimiz, iki ayrı tam donanımlı hattıyla ayda 2000 takım üretim kapasitesine sahip.
Mimar ve müteahhitlerin toplu konut, otel vb. projelerinde ölçü alınma safhalarından paketleme noktasına kadar servis vermekteyiz.
Üst düzey bilişim teknolojileri ile desteklenen üretim kalitemizi en iyi noktaya taşıdığımız 2010 senesinde ise kendi mobilya markamızı yarattık: DEV Mobilya. DEV Mobilya; sade, şık ve fonksiyonel mobilyanın daha geniş kitlelere daha uygun bir fiyat politikası ile yayılması amacıyla kuruldu.
Yemek odası, Yatak odası ve Yaşam ünitelerine yoğunlaşan DEV Mobilya, bu ürünleri tamamlayacak koltuk gruplarını DEV Tekstil kumaşlarıyla şekillendirip pazarlamakta.

Dev Mobilya Yönetim Kurulu © 2018

21000 Plant Area
105000 monthly production m2
40 Country Exports
145 Working Staff
1324 Designed Furniture
380 Pravite Project

Tasarım, Üretim, Tedarik

Kaliteyi tüm dünya piyasasına ekonomik ve hızlı olarak tedarik ediyoruz. Ülkemizin küresel ekonomide mobilya sektörü olarak başarısına katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz. Sektörün ihtiyacını yakından takip edip tasarım ekibimizle ihtiyaca cevap veren özgün, kullanışlı ve ekonomik tasarımlar oluşturuyoruz. Üretime alınan tasarımları dünya pazarına sunuyoruz.

Misyonumuz

Müşterimiz, personelimiz ve yöneticimizle birlikte çevreye ve topluma değer veren, sorumluluklarını yerine getiren, tüketicilerimizin kendi yaşam tarzlarına ve kullanış durumlarına göre, dünya standartlarına uygun, yenilikçi çözümler ve ürünler üreten, mükemmel nitelikte en az maliyetle rahatlık aynı zamanda modern ve şıklık yansıtan hizmetler sunmaktır.

Vizyonumuz

Gelişen teknolojinin sürekli takibini gerçekleştirerek yenilikçi düşünceyi esas alarak, mobilya sektöründe dünya çapında dev bir marka olma yönünde sağlam ve güvenilir adımlarla ilerlemek, kalitede öncü olmak, zarif ve çık çizgisiyle dizayn açısından referans olmak, ihracat pazarında müşteri tarafından tercih sebebi edilmektir.

Değerlerimiz

  • Özgünlük: Müşterilerimizin arzularına uygun yaşam alanı konseptlerine özgün tasarımlar sunmak.
  • Yenilik: Modern hayat tarzının ihtiyaçlarına göre dev konseptler hazırlar ve uygular.
  • Sorumluluk:   Ekibimiz ile birlikte çalışarak müşteri taleplerine en doğru biçimde cevap vererek ileriye yönelik bir anlayışla zamanında ve söz verilen şartlarda ürün hizmetlerini takdim eder.
  • Güvenilirlik:  Personelimize adaletli bir iş ortamı oluşturur, müşterimize her zaman ve her koşulda dönüş sağlar, uygun maliyet ve kalite hizmetleri sunar.
  • Estetik:  Mobilyada sanatsal yaratıcılığın ve modern tasarımın buluştuğu dev kolesiyonlar içeren moda yaratan, şık ve zarifliğiyle değer katan ürünleri sunar.
  • Saygı : Personelimizin emeğine saygılı, aile firması duyarlılığında, aile değerlerini ön planda tutan değerleri prensip haline getirir, yaşadığımız topluma kıymet veririz.
  • Duyarlılık : Çevreye ve doğal kaynaklara duyarlı, çevreye minimum düzeyde zarar veren, doğal kaynakları daha verimli ve etkin bir biçimde kullanılır.